Nasze szkolenia

Kursy flipowania
nieruchomości

Nigdy nie jest za późno, aby nauczyć się czegoś nowego! Nigdy nie jest za późno, aby zacząć handlować nieruchomościami!

Flipowanie jest zdecydowanie łatwiejsze w czasach, gdy rynek nieruchomości przeżywa hossę. Jednak nawet w gorszych okresach można z powodzeniem zarabiać na szybkim kupowaniu i odsprzedawaniu lokali mieszkalnych. Trzeba mieć jednak wiedzę, która pozwala identyfikować rynkowe okazje, uzyskiwać najwyższą możliwą cenę odsprzedaży, a tym samym - wypracowywać zysk.

W ramach oferowanego przez nas kursu flipowania nieruchomości nauczymy cię:

- jak działa rynek nieruchomości mieszkaniowych,

- jak bezpiecznie przeprowadzać transakcję zakupu i sprzedaży mieszkania,

- jak identyfikować najlepsze lokalizacje,

- jak rozpoznać, czy tanie mieszkanie jest rzeczywiście okazją wartą zainwestowania,

- jak podnieść wartość kupionego lokalu mieszkalnego,

- jak pozyskać finansowanie za zakup mieszkania do flipu,

- kiedy sprzedać, a kiedy poczekać,

- jak i gdzie szukać klientów, tak aby sprzedaż była szybka i gwarantowała wysoką cenę.

Nasz kurs przeprowadzamy zarówno w formie stacjonarnej, jak i zdalnej. Stosujemy też wariant hybrydowy. Wybór opcji zależy od twoich preferencji, jak też od ewentualnych obostrzeń pandemicznych.

W ramach uzupełnienia do kursu lub oddzielnej usługi oferujemy mentoring flipperski. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z flipowaniem, szykujesz się do pierwszego zakupu, poziom stresu na pewno jest ogromny. Transakcje na rynku nieruchomości dają szansę na bardzo duży zysk, samo flipowanie - na niezwykle szybki zwrot z inwestycji, jednak jednocześnie wiąże się to ze sporym ryzykiem. Dlatego odpowiednia edukacja oraz opieka merytoryczna na początku są niezbędne i pozwolą ci uniknąć porażek - będziesz uczyć się na błędach naszych, a nie swoich!

 

Jak otworzyć biuro nieruchomości

 

Chcesz “pójść na swoje”? Własne biuro nieruchomości to jedna z ciekawszych ścieżek zawodowych dla osób, które chcą zerwać z etatem i zacząć pracować wyłącznie na własny rachunek. Pracując dla kogoś nigdy nie widzisz pełnych efektów swoich starań. Co najwyżej otrzymasz premię, odzwierciedlającą niewielką część wypracowanego przez ciebie zysku. Prowadząc własną firmę zarabiasz dokładnie tyle, ile powinieneś.

Sprawdź jak otworzyć swoje biuro nieruchomości.

 

Jak zostać skutecznym agentem nieruchomości

 

Branże, które wiążą się z dużymi pieniędzmi i pozwalają wypracować ponadprzeciętne wynagrodzenie, przyciągają wielu chętnych. Sporo osób nawet na późniejszych etapach życia decyduje się przebranżowić, marząc od wyższej wypłacie. Tak się dzieje od kilku lat z IT i programowaniem, ale też trend ten jest mocno widoczny w nieruchomościach. Przybywa nowych pośredników, jednak wielu z nich szybko popada w zniechęcenie brakiem sukcesów. Jak temu zapobiec? Możemy ci w tym pomóc!

Sprawdź jak zostać agentem nieruchomości.

 

Kursy flipowania nieruchomości

 

Rynek nieruchomości jest ogromny - są na nim wielkie pieniądze, ale też mnóstwo możliwości ich zdobycia. Jedną z nich są szybkie transakcje kupna i sprzedaży, czyli flipowanie. Na pewno natknąłeś się na ten termin i zawód wzbudził twoje zainteresowanie. Być może zastanawiasz się, czy mógłbyś się tym zająć. Nasza odpowiedź brzmi - tak!

Sprawdź nasze kursy flipowania nieruchomości.

 

TOP